Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta Dukana. Białkowa, Portalowa
#11
Ja nigdy nie byłam przekonana do tej diety. Już wolę zdecydować się na jakieś tabletki wspomagające odchudzanie, jak na przykład Acai Berry. Przy dukanie organizm za bardzo cierpi.
Odpowiedz
#12
Moim zdaniem tabletki na odchudzanie to nie jest zbyt dobry pomysł. Lepiej skorzystac ze sprawdzonej diety. Ja od 3 tyg jestem na diecie z Herbalife na bazie koktajli http://www.sklepdiety.pl/sklep_kategoria...alife.html . Dieta jest prosta i nie wymaga wyrzeczeń. Wystarczy pic regularnie koktajle (są różne smaki) a waga sama leci w dół. Plusem jest to, że taki napój na długo daje uczucie sytości, dzięki czemu nie podjada się między posiłkami. To świetne rozwiązanie dla łakomczuchów Smile
Odpowiedz
#13
Jeśli ktoś chce zrzucić zbędny balast wcale nie musi kupować super drogich suplementów, wystarczy dobrze dobrana dieta, która jest smaczna, łatwa w przyrządzeniu itd. Nie chodzi tu o to, aby siedzieć 3 godziny w kuchni przygotowując zwariowane posiłki, są łatwiejsze i szybsze sposoby. Zmiana nawyków żywieniowych, odpowiednie pory posiłków, tymczasowe posty itd. Naprawdę dieta redukcyjna nie polega na zejściu do 1000, 1500 kalorii. Czy duży facet, który waży 100kg, będzie jadł 1500 kalorii będzie miał siłę i energię, dobre samopoczucie i zdrowie? Nie ma takiej opcji, dlatego do każdego trzeba podejść indywidualnie. Zdrowe, nieprzetworzone produkty prostą drogą do osiągnięcia sukcesu w redukcji wagi.
Odpowiedz
#14
Dieta Dukana, czy portalowa znalazłem nawet dietę OXY http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywia...-6521.html to wszystko nic nie warte. Po diecie od razu przytyjesz jak zaczniesz jeść więcej. Może lepiej zmieniać nawyki żywieniowe i trochę się poruszać, może nawet jakiś spacer.
Czasem tu, czasem tam
Odpowiedz
#15
Teraz to raczej nie jest dobra dieta. Wystarczy poczytać: http://fitnfreshblog.com/pl/dieta/dieta-dukana/ Lepiej wybrać lepszy odpowiednik, czyli dietę OXY
Odpowiedz
#16
Ja powiem szczerze, że w takie diety w ogóle nie wierzę. Dla mnie podstawą jest zdrowa i dobra dieta, ułożona u specjalisty. Np. tutaj http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ - poradnia dietetyczna rzeszów, która czeka na nas z otwartymi rękami.
Odpowiedz
#17
Te wszystkie diety to taki trochę pic na wodę i zazwyczaj dietetycy przed nimi przestrzegają
Odpowiedz
#18
W wielu przypadkach diety dają dobre rezultaty. Jednak praktycznie każda dieta jeśli jest nieodpowiednio prowadzona może być niebezpieczna. Piszę tutaj głównie o popularnej w ostatnich latach diecie Dukana, która może powodować sporo problemów zdrowotnych.... Szczególnie po wielu latach:
www.rodzinazdrowia.pl/czy-dieta-dukana-jest-skuteczna-tak-jesli-przestrzegasz-jej-zasad

Na stronie opisane jest jak przestrzegać tej diety i co robić aby była bezpieczna oraz nie skutkowała efektami niepożądanymi.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#19
Dieta Dukana jest niebezpieczna dla całego organizmu, a zwłaszcza dla nerek! Polecam wprowadzić zdrowe nawyki na stałe Smile
Odpowiedz
#20
Star 
No z dietami białkowymi sytuacja wyglądać może bardzo różnie i na pewno warto jest stosować je w dość rozważny sposób. Dieta powinna być naprawdę dobrze zbilansowana, jeśli ma być zdrowa dla organizmu i jednocześnie skuteczna pod względem odchudzania. Jeśli nie potrafi ktoś wybrać jakiejś dobrej dla siebie diety, to niech rozważy catering dietetyczny. Można poczytać o nim i też zamówić go na https://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie Tongue
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Sprawdzona dieta pudełkowa Kamil.Dw 11 3,795 22-02-2022, 04:01
Ostatni post: pacek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
prawidłowa waga
Forum:
Ostatni post: matuszyk
5 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Zostali nagrodzeni za dobroć i wielkie s...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
6 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 0
odchudzanie z cateringiem dietetycznym
Forum:
Ostatni post: matuszyk
23 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
zalety diety pudełkowej
Forum:
Ostatni post: matuszyk
37 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Młodzi krakowanie, zgłoście kandydatów d...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
38 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
catering dietetyczny wskazówki
Forum:
Ostatni post: Agnieszka1996
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 8
regularne posiłki
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
srebrna biżuteria
Forum:
Ostatni post: gidsonk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 205
Licznik śladu wodnego na Dzień Ziemi
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Komunikat dla klientów UMWM
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3