Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metoda na nudę
#21
ja ogólnie stawiam na sport, ale jak jest zimno, wieje i pada to wystarczy ciepły koc i gorąca herbata oraz dobra książka albo serial. Generalnie nie znam pojęcia takiego jak nuda Wink
Odpowiedz
#22
Jak mam dobrą książkę to nuda mi nie grozi. Teraz dostałam Dziennik o-błędnik i już nie mogę doczekać się wieczora, by spokojnie móc zacząć czytać. Jest to książka mówiąca o dylematach życiowych. Lubię takie tematy. Czytałam recenzje i są bardzo dobre.
Odpowiedz
#23
Nie powiedziałbym, że Kraków ma dużo do zaoferowania. Ja już dawno straciłem zapał do tego miasta..
Odpowiedz
#24
-idź na basen
-zrób sobie orzeźwiającą kąpiel
-poczytaj książkę
-poopalaj się
-porysuj
-umaluj się i porób sobie ładne fotki
-idź do kina
-idź na spacer (ze znajomymi lub psem)
-pograj w jakąś grę z rodziną
-pooglądaj demotywatory.pl
-pooglądaj komixxy.pl
-zrób sobie jakiś dobry deser
-idź na zakupy
Odpowiedz
#25
No cóż, sposobów na nudę może być wiele, ja zazwyczaj albo czytam, albo coś oglądam, albo zwyczajnie idę spać :d
Odpowiedz
#26
Stawiam na sport. Zresztą nie jestem jedyną osobą, która tak robi (z tego co widzę).
Ludzie zawsze uważają, że mogą posiadać piękno na własność.
Odpowiedz
#27
ja bardzo lubię spotykać się ze znajomymi przy piwku i dobre pizzy w damarco. oczywście nie zawsze wszyscy mamy czas itd, ale jak się udaje to jest to jedna z lepszych form spędzania czasu. a jak się robi ciepło i można usiąść na zewnątrz to już w ogóle jest szał Smile
Odpowiedz
#28
Ja proponuje udac sie wspolnie na smaczny obiad...Nie wiem, jaka kuchnie preferujecie, ale restauracji jest zatrzesienie. Moze do legendarnej Chimery na św. Anny? Po obiedzie spacer po Rynku i romantycznych ulicach (Golebia, Bracka, a nastepnie Grodzką i skręcić w Kanoniczą -chyba najpiekniejsza i moja ulubiona ulica w Krakowie)...Nastepnie proponuje spacer na Kazimierz - wloczenie sie tam zajmie wam troche czasu No i bedzie gdzie sie ogrzac po takim spacerze - jest tam wiele klimatycznych kawiarni...
Odpowiedz
#29
Dla mnie na nudę najlepsza jest książka. Wlaśnie znalazlam w nowościach taki tytuł http://www.taniaksiazka.pl/demon-luster-...71581.html Nigdy nie zastanawiałam się nad tym czy człowiek posiada 6 zmysł. I jaki wpływ ma to na jego życie. Przeczytałam streszczenie, bardzo mnie zaciekawiło. Mam nadzieję, że książka będzie dobra.
Odpowiedz
#30
Jak dla mnie najlepszym sposobem na nudę jest aktywność fizyczna Smile to, co wybieram zależy od pogody. Obecnie najczęściej wybieram rower, a w przypadku deszczowej pogody kręcę w domu hula hop Smile To nie tylko sposoby na nudę, ale też na relaks Smile
Plecionka Power Strike- - niezawodna w każdych warunkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
zdrowe przepisy
Forum:
Ostatni post: matuszyk
5 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
deratyzacja Wrocław
Forum:
Ostatni post: jasper_breccia
10 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
aplikacja z przepisami dietetycznymi
Forum:
Ostatni post: jasper_breccia
15 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Zmiana godzin obsługi klientów Wydziału ...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
15 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 0
kurs dietetyka klinicznego
Forum:
Ostatni post: jasper_breccia
18 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
dietetyka kliniczna kurs
Forum:
Ostatni post: jasper_breccia
23 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
odchudzanie z dietą pudełkową
Forum:
Ostatni post: matuszyk
25 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 53
Rodziny przygotują „Książki dla Ziemi”
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
25 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
kursy dietetyczne online
Forum:
Ostatni post: jasper_breccia
29 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Szkolenia z zakresu podstaw cyberbezpiec...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
29 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2