Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fitness w okolicach Krakowa
#21
Tyle że jest masa wydatków i więcej niż 100 złoty ciężko jest dać za karnet w innych krajach takie rzeczy są tańsze Sad
Odpowiedz
#22
Więc tak po odwiedzeniu już kilku klubów mogę coś doradzić.

Tribal fitness - bez szału, zwyczajna nie duża sala, zwyczajny sprzęt, zapisy bez problemu, miłe prowadzące, nie ma siłowni to jest mały minus czyli możemy korzystać tylko z fitnessu.

Fitness Młyn - miła atmosfera, czuć luz, miłe panie na recepcji, mili prowadzący, mamy do wyboru fitness, spining, siłownie wszystko w jednym miejscu. Jak już ktoś pisał otwierają nową filie widziałam na ulotce że będzie dwu poziomowa, na prawdę będzie to ogromne. Ceny są że tak powiem krakowskie ani niskie ani wysokie, ale za atmosferę która tam panuje można dać więcej Wink.

Odpowiedz
#23
Całkowicie się zgadzamz Siasią Smile
Tribal - p. Kasia miła, obsługa też jak najbardziej. Jednak nie pzrypadł mi do gustu ten klub. Nie mówię, że zły ale nie dla mnie. Smile

Fitness Klub Młyn - super sprawa, miło, więcej opcji do wyboru no i czekam na otwarcie na Zabłociu.. oby karnety były warte tej ceny!Smile
Biorąc pod uwagę klub na Dolnych Młynów wydaje mi się, że będzie to strzał w dziesiątkę!
Odpowiedz
#24
Taniec dla Dzieci, młodzieży i Pań 35+

DanceTeamKraków - szkoła mieści się niedaleko Wieliczki
Zapraszam na stornę WWW.danceteamkrakow.pl

Nowe Grupy od stycznia 2012
Odpowiedz
#25
A ja polecam Fitness Militarny :] Zajęcia zaczynają się w marcu, pierwszy tydzień gratis.
fitnessmilitarny.pl
Odpowiedz
#26
Polacem Fitness Militarny. Zajecia zaczynaja się od marca, a i cena jest przystępna bo taniej niz w normalnych klubach fitness, no i to coś zupełnie nowego

fitnessmilitarny.pl
Odpowiedz
#27
Zastanawialiście się nad tym aby zorganizować sobie miejsce do ćwiczeń w domu ? Wiadomo,że jak ktoś mieszka w bloku to moze będze mu ciężko znaleźć odpowiednie miejsce do ćwiczeń jednak gdy w grę wchodzi domek to zawsze można znaleźć sobie jakieś wolne pomieszczenie. Na przykład w piwnicy. Sam tak zrobiłem i jednak da się trochę zaoszczędzić na siłowni.
Aktualnie w sieci można tanio zamówić sobie niektóre sprzęty. Na przykład drążki do podciągania czy też worki treningowe:
http://bushido-sport.pl/
Odpowiedz
#28
Ja teraz ćwiczę w domu, ale trochę brakuje mi motywacji. Chcę zacząć chodzić na zajęcia fitness - głównie na pilates, ale coś kardio też by mi się przydało. Gdzie Wy chodzicie?
Odpowiedz
#29
Pilates i cardio, to w każdej siłowni. Ja chodzę do Fitness Platinium w Plazie, tak mi najwygodniej. Zajęć jest sporo, w zasadzie od samego rana. Tutaj: http://fitnessplatinium.pl/plaza/ masz pełną rozpiskę. Moje ulubione to pupomania, brzuchomania i ABT. Jeśli ta lokalizacja Ci nie pasuje, to wiem, że mają znacznie więcej oddziałów. Co do motywacji - karnet i ludzie, których spotkasz na siłowni - to "daje kopa".
Odpowiedz
#30
Świetne miejsce z bardzo dobrymi warunkami i normalnymi stawkami - http://www.parkwodny.pl/wellness/oferta/silownia/ Oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania, co konkretnie trenujecie, ale ogólnie żadne problemy nie powinny się pojawiać.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Fitness - zachęcam innych jak i siebie:) DiabliWzieli 14 9,553 24-03-2024, 12:00
Ostatni post: colka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
zakupy online
Forum:
Ostatni post: matuszyk
7 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 466
Praca - zmiana
Forum:
Ostatni post: minka
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 250
Gdzie szukać wsparcia psychologicznego?
Forum:
Ostatni post: dominka23
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 443
Owsianka na śniadanie
Forum:
Ostatni post: palinka
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 610
Zapowiedzi - Joika - 2024-04-12
Forum:
Ostatni post: kinomaniak
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
Dobry wieczór.
Forum:
Ostatni post: rojnenek
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18
sprzątanie biura Warszawa
Forum:
Ostatni post: minka
Wczoraj, 07:27
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
Za nami Kongres Szkolnego Budżetu Obywat...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
Wczoraj, 07:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Uniwersytet Ignatianum w Krakowie z wyżs...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
Wczoraj, 07:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 18
szambo czy oczyszczalnia
Forum:
Ostatni post: lampa
Wczoraj, 06:56
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 9,709