Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inwestycje?
#1
Witajcie,
ostatnio obserwuje w Krakowie wysyp inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. Np ostatnio jechałam 8mką przez Podgórze, Kalwaryjską, (kiedyś tam mieszkałam i odwiedzałam stare śmieci) i zobaczyłam, że w miejscu centrum ogrodniczego powstaje nowa inwestycja biurowa, trochę się zadziwiłam, że nawet w tym miejscu coś się buduje. Same wizualizacje mi się spodobały ale na dłuższą metę nie wiem co o tym sądzić?A wy jakie macie spostrzeżenia w tym temacie?strona inwestycji
Odpowiedz
#2
Ja myślę, że fajnie, że co się dzieje Smile
Odpowiedz
#3
Jak się coś dzieje, buduje to zawsze na plus Smile
Odpowiedz
#4
trochę chyba jednak za dużo już upakowane ich jest... poza tym jeżeli chodzi o prywatne inwestycje - np zakup mieszkania pod wynajem to już szału z opłacalnością nie ma. teraz dużo lepiej wychodzi zainwestować w coś nad morzem, tak jak np apartamenty w Rowach przy samym bałtyku. Tam turyści zawsze zaplaca tyle ile trzeba, a stuenci juz maja duzy wybor wiec zawsze znajda gdzies taniej.
Odpowiedz
#5
W Krakowie to jest naprawdę wolna amerykanka jeśli chodzi o budownictwo - żadnej strategii, nic - tylko żeby się nachapać
Odpowiedz
#6
Powstają nowe inwestycje, lecz brak wokół nich zagospodarowania terenu. Często po zakończeniu budowy nic więcej wokół nie jest robione. A przecież czasami wystarczyłoby kilka koszy na śmieci, ławek, czy innych elementów. Świetnie projektuje małą architekturę firma Komserwis. Ich aranżacje przestrzeni publicznej, są naprawdę ciekawe i nie muszą być bardzo kosztowne.
Odpowiedz
#7
Teraz chyba w wielu miastach powstają nowe inwestycje
Odpowiedz
#8
my nieco zainwestowaliśmy i w hotelu umieściliśmy w najlepszych pokojach kominki wyposażone w luksusowe obudowy od http://www.kominki-elmes.pl/obudowy-kominkowe-pl.html wyglądają ślicznie, a goście są zachwyceni Big Grin polecam! świetny dodatek, aby zwiększyć standard
Odpowiedz
#9
Interesuje się tym tematem już dość długo i trzeba przyznać, że inwestycje to teraz bardzo popularna sprawa. Uważam też, że w dzisiejszych czasach opłaca się inwestować. Musicie tylko znaleźć na siebie jakiś ciekawy sposób. Ja polecam rozejrzeć się za inwestycjami od http://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/
Odpowiedz
#10
mnie ostatnimi czasy zainteresowała branża eko a nawet producent domów szkieletowych, zastanawiam się w zainwestowanie w takie nowoczesne i eko rozwiązania, myślę, że z roku na rok będą coraz popularniejsze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
Własny biznes
Forum:
Ostatni post: muchos
1 minutę temu
» Odpowiedzi: 117
» Wyświetleń: 33,231
Meble na zamowienie - macie u siebie?
Forum:
Ostatni post: muchos
10 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 1,313
Na zdrowie! Krakowianki
Forum:
Ostatni post: palinka
11 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 61
Zabezpieczenie paczki
Forum:
Ostatni post: palinka
13 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 128
Dzieci i wakacje
Forum:
Ostatni post: muchos
16 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 846
opieka medyczna
Forum:
Ostatni post: aniczek
29 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 1,127
wyposażenie gastronomi
Forum:
Ostatni post: aniczek
30 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 256
transport
Forum:
Ostatni post: aniczek
38 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 893
Wiosna, lato, jesień, zima na Scenie NCK
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
38 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Kupowanie bez wychodzenia z domu
Forum:
Ostatni post: muchos
55 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 32