Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniżki w restauracjach
#11
Tych portali typu groupon przybywa jak wody po deszczu. Szkoda, że w razie wpadki trzeba się sądzić nie z dającym zniżki (restauracją) tylko z portalem sprzedającym kupon. A taki groupon jest w ... USA. No i kto będzie dochodził swoich praw w Ameryce?
Odpowiedz
#12
to juz trzeba sie kontaktowac z dzialem sprzedazy tego groupona, bo kazdy ma mala siedzibe w danym kraju i nie trzeba sie orzliczac z Ameryka. wiem bo raz ju mialem problem z takimi kuponami iniezla jazda byla
Odpowiedz
#13
Ja na gruponie ostatnio kupiłem ofertę -70% na kurs w szkole językowej i w sumie opłaciło mi się, ale żeby nie było tak kolorowo to przyznam, że spotkałem się na tym serwisie z ofertami co najmniej nieopłacalnymi, żeby nie powiedzieć naciągającymi na kasę, któraś z tych ofert spa, zrowotnych to była między innymi.
Odpowiedz
#14
No fakt nie ciezko sie jest na cos naciac. Wlasnei szczegolnie jesli chodzi o te oferty spa to wiesz w sumei nigdy nie wiadomo jak cie tam obsluza. Poza tym to ja zawsze wchodze na bezposrednio na strone firmy bo wtedy jescze raz moge sie upwnic jakie maja ceny i co wlasciwie jest.

Te oferty travel tez sa czesto nieoplacalne bo czesto nei ma w nich wyzywienia i transportu a jesli hotel jest 5 wiazdkowy i na odludziu to tanie to nei bedzie. Warto jednak sobie tam wejsc na ich stronke i czasami mozna faktycznie cos znalesc lub przynajmniej zaczerpnac jakis ciekawy pomysl.
Odpowiedz
#15
A ja uważam, że za usługi powinno się płacić po ich wykonaniu dlatego nie korzystam z portali, które zmuszają do opłat z góry. Korzystam z eVoucher www.evoucher.com.pl i karty na plus www.kartanaplus.pl ponieważ mają najwyższe zniżki i najciekawsze oferty.
Poza tym są to krakowskie serwisy, które realnie wspierają nasze firmy!
Odpowiedz
#16
No w sumie cos w tym jest co poszesz choziaz trzea przyznac ze Groupon tez ma calkiem niezle te znizki bo az do 70% aoni sa chyba najwiesza tego typu firma na rynku ale juz od paru osob slyszalam wlasnie negatywne opinie na temat jakosci.
Odpowiedz
#17
Ale to już jest wina restauracji i usług firm które wystawiają kupony. Groupon itp są tylko pośrednikami i trudno od Groupona egzekwować usługi. To już problem usługodawców, to do nich już nikt nie wróci. Zamiast zrobić sobie reklamę to zrobią antyreklamę. Ich problem a klienta strata.
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#18
No ale w sumie groupon tez daje ciala ze tego nie pilnuje.
Odpowiedz
#19
Też uważam, że groupon z roku na rok jest mniej atrakcyjny, ostatnio weszłam i porównałam początkowe ceny, które często są zawyżane, żeby firmom w jakikolwiek sposób się opłacało w ogóle w tym uczestniczyć, kolejną rzeczą jest to, że firmy nie biorą pod uwagę, że w krótkim czasie może zgłosić się bardzo wiele klientów, obłożenie sprawia, że jakość jest niska, a sprawe załatwiłoby ograniczenie kuponów powiedzmy na miesiąc. Groupon ma to wszystko gdzieś, bo dla nich liczy się zysk...
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Odpowiedz
#20
Nie szukam zniżek w restauracji ale smacznego jedzenia w normalnych pieniądzach http://www.mekong.pl/ często tu jadamy nie jest drogo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
doradztwo techniczne
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
firma cateringowa
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 312
Za nami Kongres Szkolnego Budżetu Obywat...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Biznes dla kobiety
Forum:
Ostatni post: Agnieszka1996
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 3,850
informacje z Częstochowy
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Zapowiedzi - Civil War - 2024-04-12
Forum:
Ostatni post: kinomaniak
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
reklama dla firmy
Forum:
Ostatni post: matuszyk
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 46
» Wyświetleń: 4,323
urządzenia do ogrodu
Forum:
Ostatni post: matuszyk
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
4. rocznica śmierci Krzysztofa Pendereck...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Zapowiedzi - Perfect Days - 2024-04-12
Forum:
Ostatni post: kinomaniak
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9