Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże
#1
Witam . Czy ktoś z Was również lubi podróżować? Jeśli tak to jakie kierunki na wczasy preferujecie?
Gdzie warto jest polecieć na wczasy?
Sam mogę polecić wprawdzie nieczęsto odwiedzany przez polaków kierunek ale na pewno bardzo ciekawy.
Są to Zjednoczone Emiraty Arabskie: http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubaj-z...skie-id358 - aktualnie coraz więcej biur podróży realizuje wczasy właśnie w te rejony.
Odpowiedz
#2
Ja preferuję głównie wczasy w Polsce, nad naszymi jeziorami, np. na Kaszubach.
Z jakiś bardziej egzotycznych kierunków, chętnie poleciałbym do Korei Południowej bądź Japonii. Zjednoczone Emiraty Arabskie raczej odpadają, za wysoko temperatura, nie czuję się w takiej komfortowo.
Nie tylko oglądam anime, ale także studiuję japoński.
Moja miłość do kultury azjatyckiej jest bezgraniczna.
Odpowiedz
#3
Ja kiedyś sam lubiłem organizować sobie wakacje. Ogarniałem hotele, loty, atrakcje. Największą okazją jaka mi się przytrafiła do bilety do sydney http://www.eloty.pl/australia/sydney/
Odpowiedz
#4
Bardzo lubię podróżować i ciągle odkrywam jeszcze wiele pięknych miejsc w naszym kraju. Poza tym mam takie ulubione tereny, np. Łeba i okolice. W tym roku tam podjadę na kilka dni, aby powdychać trochę jodu, a bardzo ładny nocleg znalazłam w bazie Łeba noclegi
Odpowiedz
#5
Mnie od wielu lat pasjonuje nasze morze. W tym roku, tak jak w latach poprzednich, udaję się w rajd po nadmorskich miejscowościach. W pierwszej kolejności zachodnia część kraju, powoli przesuwać się będę ku wschodowi. Baza wypadowa już zaklepana. Najbardziej w tym wszystkim pociesza mnie fakt, iż noclegi Międzyzdroje z roku na rok mają coraz wyższy standard.
Odpowiedz
#6
Ja jeżdżę z mężem stąd http://luxurytrip.pl/ Też uwielbiamy wycieczki, a tu mamy sprawdzone, ile się słyszy o nie wiadomo gdzie ktoś pojechał. My jesteśmy zadowoleni i możemy dużo opowiadać. Mieliśmy prześliczny apartament z widokiem, że pozazdrościć. Szkoda, że zawsze nie mogę mieszkać w takich miejscach Smile
Odpowiedz
#7
Lubię podróżować, a jak, a najlepiej w jakieś ciepłe miejsca, w tym roku z Itaką byłem na Krecie. Wybór był świetny, powoli zaczynam już zastanawiać się gdzie pojadę w 2017 roku, zobaczymy jak to będzie.
Odpowiedz
#8
Oczywiście, że lubię podróżować. Chyba nie tylko ja. Byłem niedawno w Kudowie Zdroju w hotelu verde montana. Było bardzo fajnie, bo wraz z narzeczoną wykupiliśmy sobie pakiet zabiegów spa.
Odpowiedz
#9
To zależy jakim budżetem dysponujesz Big Grin ja polecam wypady po Polsce, naprawdę jest mega interesujących miejsc, a jeśli zagranica, to ja preferowałem zawsze kraje i regiony z dostępem do morza. Włochy, Chorwacja, Francja, Hiszpania
Odpowiedz
#10
Polska jest o wiele tańsza. Wiele osób twierdzi,że za granicą jest taniej ale to bzdura. Nawet jak złapiecie lasta to czekaja na Was bardzo wysokie koszta dodatkowe....

W Polsce proponuje zarezerwować sobie cos:

na Roztoczu
w Bieszczadach
ewentualnie pozwiedzać sobie Lubelszczyznę
Nie są to jeszcze tak popularne turystycznie rejony. Co nie znaczy oczywiscie,że nie mozna tam przyjemnie wypocząć Smile Kilka ciekawych miejsc znajduje się na stronie:
www.etnosystem.pl/newsy/inne/9960-polska-na-weekend-i-na-wakacje-czyli-miejsca-ktore-warto-zobaczyc
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Podróże Karolina647 1 395 14-04-2022, 06:03
Ostatni post: roześmiana
  Podróże Karolina647 0 309 13-04-2022, 09:58
Ostatni post: Karolina647

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
doradztwo techniczne
Forum:
Ostatni post: matuszyk
33 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
firma cateringowa
Forum:
Ostatni post: matuszyk
48 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 312
Za nami Kongres Szkolnego Budżetu Obywat...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
59 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Biznes dla kobiety
Forum:
Ostatni post: Agnieszka1996
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 3,847
informacje z Częstochowy
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Zapowiedzi - Civil War - 2024-04-12
Forum:
Ostatni post: kinomaniak
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
reklama dla firmy
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 46
» Wyświetleń: 4,323
urządzenia do ogrodu
Forum:
Ostatni post: matuszyk
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
4. rocznica śmierci Krzysztofa Pendereck...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Zapowiedzi - Perfect Days - 2024-04-12
Forum:
Ostatni post: kinomaniak
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9