Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salon kosmetyczny
#31
Znacie może salon Vici Hair & Beauty Clinic? Mieszkam w Krakowie od niedawna i obiecałam, że w raz z przeprowadzką zacznę o siebie dbać i zmienię się na lepsze. Zaczęłam już chodzić na siłownię a teraz myślę o kilku zabiegach kosmetycznych. Na stronie tego salonu znalazłam na http://www.vicihair.pl/#!vici-hair--beau...liza/c1cw1 info o zabiegu kriolipolizy który rozpuszcza tankę tłuszczową. Chciałabym poddać się temu zabiegowi a dokładnie dwóm przyłożeniom bo z tego co wiem po nich już widać efekt. Poza tym wykupując dwa przyłożenia płaci się mniej. Jeśli możecie to napiszcie mi coś więcej o tym salonieWink
Odpowiedz
#32
Hmm, nie mam pojęcia jak to działa. Może po prostu poczytaj o tym zabiegu w sieci.
Odpowiedz
#33
Jakoś nigdy nie byłam przekonana do zabiegów 'rozpuszczających' tkankę tłuszczową. Już lepiej wybierz się na jakiś zabieg oczyszczania skóry, a z tłuszczem walcz dalej ale na siłowni.
Odpowiedz
#34
Chyba rozpuścić to się nie da?
Odpowiedz
#35
Rozpuszczanie tkanki tłuszczowej? A co to za dziwny wynalazek? Ja znam jedynie odsysanie, czyli liposukcję. Co myślicie tak ogólnie o korzystaniu z chirurgii plastycznej przy poprawianiu własne urody? To chyba coraz bardziej popularna opcja i nawet moja przyjaciółka zafundowała sobie operację plastyczną uszu w Katowicach w www.chplast.com.pl i właściwie doskonale ją rozumiem, bo miała zwykle duży kompleks na punkcie tej części własnego ciała.
Odpowiedz
#36
Zabiegi z medycyny estetycznej, depilacja laserowa, lipo laser, zabiegi na ciało, twarz, dłonie i stopy, makijaż permanentny czy też zabiegi dla par - to wszystko jest dostępne w Gabinecie Kosmetycznym Źródło Zdrowia i Urody w zabytkowym domu drewnianym na Dobrego Pasterza http://zrodlourody.com.pl/ - warto tam się udać, bo zacisznie i klimatycznie.
Odpowiedz
#37
W Krakowie przy św. Sebastiana jest salon Vici Clinic. Korzystałam tam z zabiegów termoliftingu Venus Freeze. Bardzo przyjemny zabieg, buzia odmłodzona, skóra jest w lepszej kondycji- ujędrniona. Jak na razie wolę nieiwazyjne zabiegi, operacja plastyczna to już poważna ingerencja.
Odpowiedz
#38
Moja żona jakoś nie korzysta z salonów w mieście, nie ma do nich zaufania. Ostatnio zaczęła turystykę zdrowotną, tzn. jeździ po różnych miastach i tam korzysta z usług lekarzy i kosmetyczek. Ostatni zdecydowała się na odmładzanie Zielona Góra i była bardzo zadowolona.
Odpowiedz
#39
Zabiegi medycyny estetycznej o kosmetologii estetycznej oferuje także klinika dermatologii Dr Legrand na Zamkowej, zaraz za mostem dębnickim po lewej stronie jadąc od centrum w kierunku na Prokocim https://www.drlegrand.pl/
Odpowiedz
#40
Najlepszy peeling pirogronowy jaki mi w życiu wykonano, robili mi w Atelier Magnitica (Zabłocie) http://www.ateliermagnitica.pl/pielegnacja-twarzy/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków
Przyłącza wody i kanalizacji Kraków

Ostatnie wątki
firma sprzatająca
Forum:
Ostatni post: matuszyk
6 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
30 drzew na 30 lat Sinfonietty Cracovii
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
9 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
40. rocznica śmierci Karola Estreichera
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
9 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
sprzątanie biura Warszawa
Forum:
Ostatni post: matuszyk
26 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 234
Wystawa fotografii Michała Korty w MCK w...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
26 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Nadaj barw swojemu miastu. Płać podatki ...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
26 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
dobry stomatolog
Forum:
Ostatni post: casanowa41
37 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 43
» Wyświetleń: 2,357
Miasto Muzeum. Zmiany. Dwadzieścia lat w...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
41 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
profesjonalne sprzątanie
Forum:
Ostatni post: matuszyk
47 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 785
Konsultacje programu współpracy miasta z...
Forum:
Ostatni post: Krakownetpl
54 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2