Proszę, zaloguj się lub zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do forum.
| Nie pamiętam hasła

Krakowskie forum dyskusyjne - Regulamin forum
Oto aktualna (v.1) wersja regulaminu:

I. Treści, których nie wolno zamieszczać na forum
1.1. Zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób, firm i instytucji.
1.2. Zabrania się umieszczania reklam w jakiejkolwiek formie włącznie z prowadzeniem praktyk pozycjonerskich w treści postów, za wyjątkiem tych uzgodnionych z właścicielami Forum Krakow.net.pl. W sprawie umieszczania reklam należy kontaktować się osobiście Administratorem Forum Krakow.net.pl.

II. Obowiązki użytkowników forum
2.1. Użytkownik może posiadać na forum tylko jedno konto. Każde następne będzie usuwane. Użytkownik łamiącemy ten zapis zostanie zablokowany.
2.3. Nie należy zakładać tych samych tematów w różnych Działach, ani duplikować tematów wcześniej założonych zarówno przez siebie, jak i przez innych.
2.4. Dla każdego tematu należy dobierać odpowiedni Dział.
2.5. Zakładane tematy muszą być zgodne z tematyką Forum, pozostałe tematy należy umieszczać w odpowiednich działach w subforum „Luźne rozmowy”.
2.6. Należy unikać pisania postów, które nic nie wnoszą do tematu.
2.7. Na Forum piszemy w języku polskim. Mile widziane jest zadbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje. NIE NALEŻY UŻYWAĆ PRZY TYM WIELKICH LITER, które są traktowane jak krzyk. Poprawnie i zrozumiale opisany problem zwiększa/może zwiększyć zainteresowanie pozostałych Użytkowników.

III. Prawa użytkowników, ograniczenia, kary i ostrzeżenia
3.1. Posty i tematy niezgodne z Regulaminem będą usuwane lub ich treść będzie modyfikowana przez Moderatorów.
a) Moderator może też:
- zażądać od Użytkownika zmiany tytułu wątku, treści,
- zmodyfikować temat bądź opublikowaną treść,
- zastosować ostrzeżenie publiczne na Forum lub na „PW”,
- zablokować czasowo wątek do momentu wyjaśnienia wątpliwości,
- usunąć post nie związany z tematem lub nie zgodny z punktem 1.2 oraz IV.
b) Autor zablokowanego wątku ma prawo:
- poprosić na „PW” Moderatora o podanie motywów decyzji i ewentualnie - wycofanie jej,
- Moderator może zweryfikować swoją decyzję samodzielnie bądź w porozumieniu z Administratorem lub innym Moderatorem. Decyzja Moderatora lub Administratora jest w tym wypadku niepodważalna.
c) Administrator zastrzega sobie prawo do tymczasowego zablokowania konta użytkownika lub usunięcia jego konta wraz z wszystkimi jego wypowiedziami bez możliwości ponownego jego założenia w momencie nagminnego łamania regulamin.

IV. Umieszczanie ogłoszeń
4.1. Miejscem przeznaczonym do publikacji głoszeń jest specjalnie przygotowany serwis pod adresem (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych)

Nie znajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z jego przestrzegania.