Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: Psycholog Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,

osobom poszukującym psychologa w Krakowie, chciałem zarekomendować moja znajomą, bardzo konkretna i miła osoba, prowadzi psychoterapię w nurcie (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych).

http://gabinet-psychoterapeutyczny.com.pl/
(11.01.2013 00:04:59)preckrak napisał(a): [ -> ]Witam,

osobom poszukującym psychologa w Krakowie, chciałem zarekomendować moja znajomą, bardzo konkretna i miła osoba, prowadzi psychoterapię w nurcie

Ale polecasz ją dlatego, że jest miła, że jest twoja znajomą czy dlatego, że jest dobrym terapeutą ?
Psychologowie to ostatnie osoby jakim opowiedziałbym o swoich problemach.
Warto jest również zorientować się na co zwracać uwagę szukając psychologa. Tutaj : (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) znajduje się bardzo dobry artykuł na ten temat -bez wątpienia warto jest się z nim zapoznać.
Pozdrawiam !
Mnie bardzo pomogła pani Marta Śleboda, która prowadzi gabinet psychoterapii. Może taki rodzaj terapiii nie wszystkich przekonuje, ale wszystko widac po efektach Smile
Wizyta u psychologa jak najbardziej wskazana,jeśli mamy problem z opanowaniem uczuć,szczególnie tych negatywnych...
Warto też zasięgnąć rad od innych,jak sobie radzą -ostatnio "namiętnie" czytam blogi i trafiłem na taki (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) Rolleyes
Nigdy nie korzystałem z usług psychologa i nie zamierzam Tongue Ze swoimi problemami trzeba sobie poradzić samemu Smile
Ciekawy jestem czy rzeczywiście takie terapie coś dają.
A co myślicie o poradach psychologicznych uzyskiwanych od doświadczonego psychologa drogą online? Natrafiłam ostatnio na http://www.psycholog-online.org/ i zainteresowało mnie to, czy to dobry pomysł?
Ktoś wyżej pisał o pani dr Marcie Ślebodzie - mnie też pomogła uporać się z problemami w związku, jest świetnym fachowcem. Jak najbardziej takie terapie coś dają, ale samemu też trzeba chcieć poprawy.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie