Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: Szukam dobrego stomatologa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jestem w grodzie Kraka nowa a mam do uzupełnienia dwa ubytki i kontynuację leczenia paradontozy- szukam stomatologa z doświadczeniem i wiedzą w tym temacie. Musi robić implanty no i znać się na chorobach przyzębia i to dobrze, polećcie kogoś proszę
Ja osobiście polecam:
Ewa Dudkowska Teligi 24, 30-835 Kraków
Mitera Artur Józefitów 19 m. 2, 30-045 Kraków
Ja polecam Centrum Zdrowego Uśmiechu Na Ruczaju Smile A polecam ponieważ klinika jest świetnie wyposażona, lekarze mają duże doświadczenie i wiele kursów dodatkowych. Mamy także możliwość znieczulenia komputerowego co uprzyjemnia pobyt u dentystySmile Miła obsługa Smile
Ja chodzę na Batorego do Studio SE, polecam dr Książkiewicz - świetny fachowiec. Miła obsługa, ekstra nowoczesny sprzęt i wsio na miejscu, nie ma jak kompleksowość usług jak dla mnie
podam Ci numer 633 20 38
witam,

ja polecam dr Czaję, Scanmed na ul. Armii Krajowej 5 w Kraku. Bardzo dobra lekarka, awaryjnie mi leczyła zęba - kanał... jak nie mogłam pojechać do swojego. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak to zostało zrobione, poza tym pani doktor jest bardzo delikatna i rozumie, że ktoś się boi panicznie (jak ja!!!) wizyt u stomatologa...
pozdrawiam Smile

Gość

Poszukaj sprawdzonych stomatologów na http://www.ofachowcach.pl - znajdziesz tam opinie pozytywne jak i negatywne.

Gość

Też polecam Centrum Zdrowego Uśmiechu, dobrzy i mili lekarze !!
Ja chciałabym polecić (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) Zdrowy Ząb na ulicy Tatarskiej 5.
Milszej obsługi u lekarza jeszcze nie spotkałam :-)

Paweł Waliszek

Jesli chodzi o mnie to ja mogę polecic doktor Anne Król w Nowej Hucie ,tel.607-116-363
i cenowo i pod wzgledem wyposazenia gabinetu bardzo dobrze.
Jeżeli chodzi o Prokocim albo Wieliczkę to mogę jeszcze polecić gabinet na Klaśnieńskiej tam leczy dr Malan.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie