Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: instalacja elektryczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam firmy, która wykona mi instalację elektryczna, taką co zna się na rzeczy na pracy swojej. Ponieważ jestem z Zielonej Góry myślałem o alltech także z tego miasta. Instalacja jest dla mnie bardzo ważna, zwłaszcza, ze to chodzi o jej remont.
Wydaje mi się, że (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) będą bardzo korzystne. Taka nie przyłączona do sieci w której energia generowana PV gromadzona jest w akumulatorach i zużywana na własne potrzeby użytkownika. Ten wariant elektrowni znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie z przyczyn ekonomicznych nie ma możliwości podłączenia do sieci energetycznej.
Jeśli robicie cokolwiek z instalacjami w swoim domu to zapamiętajcie sobie firmę (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych). Mają oni bardzo dobre elementy, które przy montażu takich systemów są potrzebne. Informacja się przyda, bo czasami ciężko wybrać coś konkretnego.
Nie doradzę w kwestii elektryków ale moge polecić bardzo fajny sklep z akcesoriami oświetleniowymi https://www.ultra-elektro.pl/144-zarowki-led-g4 , w razie pytan możesz śmiało kontaktować się z obsługą która jest bardzo kompetentna a ponadto mają bloga na którym tez znajdziesz sporo informacji dotyczących oświetlenia domu.
W Krakowie działa firma Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/instalacje/ - oni oferują pełny zakres usług jeśli chodzi o instalacje elektryczne. moją zająć się położeniem takiej instalacji bądź remontem istniejącej. Posiadają do tego stosowne uprawnienia. Ja korzystałam z ich usług przy generalnym remoncie - robili wtedy wszystko od a do z.
Z tego co się orientuję to mało jest takich firm teraz na rynku polskim , chyba że się mylę

__________________________________________________________
(treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych)
Może jakiś znajomy elektryk zajmie się tym w waszym domu. Jak nie znajomy to może znajomy znajomego Big Grin Tak najtaniej was to na pewno wyjdzie. Mniejsze prace takie jak montaż gniazdka nie powinnny być problemem. Zajrzyjcie sobie na https://www.stukpuk.pl/blog/wybor-i-mont...ka-w-domu/ tam poczytacie jak się za to zabrać
Zgadzam się z Alkaaa, teraz coraz więcej osób decyduje się na wlasne mini elektrownie (mam i ja)! Dobra firma i calkiem dobrze na tym wyjdziesz Smile Ja skorzystalem z http://pvprojekt.com/, jakby ktoś był ciekawy Big Grin
Przekierowanie