Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: Szkolenie dla managerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Praca managera wymaga ciągłego rozwoju i doszkalania. I to nie tylko ze względu na możliwość awansu ale także z uwagi na konieczność doskonalenia swojej pracy. Manager często samodzielnie szkoli zespół dlatego przydają się do tego umiejętności trenerskie. Ja pracuję jako manager w dużej firmie i wiem, jak ciężko jest czasem zapanowac nad ekipą. Kilka tygodni temu zdecydowałam się na kurs trenera w krakowskiej szkole STER. Jeśli pracujecie z ludźmi to takie szkolenie będzie idealne również dla Was. Podrzucam namiary na bloga szkoły http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog . Lektura powinna pomóc Wam podjąć decyzję o szkoleniuSmile
Każda praca wymaga pewnego rozwoju, więc na pewno warto jest korzystać z podobnych szkoleń
Szczerze polecam http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-...udownictwo .To chyba najlepsze centrum szkoleniowe z odpowiednio przygotowanymi programami szkoleń z tego zakresu. Mają wielu specjalistów oraz interesujące metody nauczania.
A czy słyszeliście o projekcie zorganizowanym przez (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych). To takie symulacje biznesowe przeznaczone dla studentów i firm. Tworzy się zespół , który zarządza firmą w sieci. Nabiera się w ten sposób doświadczenia i umiejętności.
Jako managerowie na pewno nie raz musieliście przejść przez trudne zadanie jakim jest zwolnienie pracownika. Jak sobie z tym poradziliście? Wiedzieliście w jaki sposób pokierować rozmowę? Czytałam artykuł na temat sposobu zwolnień, w którym radzą jak w subtelny sposób przekazać tę nieprzyjemną informację pracownikowi. Podsyłam linka dla zainteresowanych: (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych).
Przekierowanie