Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: mieszkanie na kredyt w krk - fajna lokalizacja we w miare dobrej cenie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej, czy wiecie moze cos o jakichs nowych inwestycjach w krk? wszystko co sie reklamuje ma ceny z kosmosu rzedu 9-10 tys za metr, nawet dosc daleko od centrum… szukam czegos z dobrym dojazdem, niekoniecznie super blisko 5 minut na nogach od rynku, ale po prostu w spoko okolicy obojetnie w jakim miejscu byleby dojazd nie zabieral wiecej niz 30 min. mam jakis tam wklad wlasny ale nie duzy, mieszkanko na kredyt okolice 300 tys, kolo 6tys/m2. ktos cos moze polecic?

misiulkah

hm, takie oferty to chyba tylko na hucie Big Grin
Niekoniecznie Smile Czy interesuje Cię Prądnik Czerwony? Budujemy tam inwestycję na ulicy Dominikanów, w dobrze skomunikowanym miejscu z bogatą infrastrukturą, koło Parku Zaczarowanej Dorożki. Budynek będzie gotowy w III kwartale 2018 roku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://hsd-arrow.pl/inwestycja,17,hsd-in...kanow.html W razie pytań - jestem do dyspozycji.
okej, brzmi ciekawie. a czy macie juz jakies doswiadczenie? czy to wasza pierwsza inwestycja :>
Zdecydowanie nie pierwsza Smile Koncentrowaliśmy się przede wszystkim na inwestycjach w Kielcach, od paru lat jesteśmy też obecni w Krakowie. HSD Arrow powstało w 2005 roku więc jesteśmy na rynku już od 11 lat. Jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście - zapraszamy do naszego biura na ulicy Trybuny Ludów 31 w Krakowie!
jak się chce znaleźć mieszkanie w miarę szybko, w dobrej lokalizacji, to najlepiej zgłosić się do agencji nieruchomości. wiadomo, poleci trochę kasy na prowizję, ale wiecie - jak się samemu nie chce spędzać nad tym miliona godzin tygodniowo (nie tak łatwo znaleźć mieszkanie samemu jednak) to agencja to jedyne rozwiązanie. a tam doradzą i szybko im to pójdzie Wink w krakowie dobry jest nowodworski estates, znajomi korzystali i polecają
W jakim banku maja aktualnie dobrze oprocentowane kredyty?
Zerknij sobie na oferty:
Alior banku
pko bp
ewentualnie millenium banku ( te trzy banki udzielają najwięcej kredytów mieszkaniowych z tego co mi wiadomo)
Warto byłoby jeszcze porównać sobie oprocentowanie na tej stronie: http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/poro...kaniowych/
Czytałem trochę o kredycie mieszkaniowym w banku Raiffeisen. Zaciekawiło mnie że 2 razy w roku można obniżyć raty o połowę a raz wcale nie płacić. Ktoś zna więcej szczegółów?
Pomyśl o dzielnicy Prądnik Biały-jak dla mnie jedna z lepszych lokalizacji w Krakowie. Nie dość, że masz dostęp do dużej ilości terenów zielonych, to jeszcze dojazd do centrum jest szybki i bezproblemowy. Moja znajoma kupiła ostatnio kawalerkę w inwestycji GeoGrupy na Kwiatowej Równinie (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych). Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania no i cena-moim zdaniem mega atrakcyjna jak na Kraków.
Przekierowanie