Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: Szukam dobrego weterynarza w Krakowie, pomoże ktoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam dobrego weterynarza w Krakowie, pomoże ktoś? Tylko chcę, żeby był naprawdę sprawdzony. Mam problem z kotkiem, który sika po kropelce i ewidentnie coś jest nie tak.
też poszukuję !!!!!!!
Szybko pędź z nim na Zachodnią! To może być zapalenia cewki moczowej. Przestanie sikać i dojdzie do zatrucia. W gabinecie Zdrowie Pupila zrobią badania moczu.
Była dziś, bo mnie przestraszyłaś i w sumie dobrze. Wyniki moczu będą jutro. Dostał 3 zastrzyki i jutro mamy znowu przyjść. Chyba to rzeczywiście zapalenie cewki, ale wszystko będzie wiadomo jutro.
Idź do melwet na ul. Zakręt! bardzo dobrzy weterynarze tam są! Pamiętam jak trafiłam tam przy gdy mój pies miał coś nie w porządku z ukłądem trawiennym. Pomogli od razu! Bardzo dobrze mają wyposażony tam gabinet!
Biedny kotek Sad Udało Ci się znaleźć dobrego weterynarza? W wolnej chwili poczytaj sobie blog (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) - jest tam sporo porad dotyczących kotów, między innymi ich zdrowia i pielęgnacji, być może będzie tam taki problem opisany... Trzymam kciuki, aby kotek wyzdrowiał i żeby wszystko wróciło do normy Wink
Z własnego doświadczenia mogę polecić Sławomira Szpeyera na ulicy Szafera 1. Sam regularnie odwiedzam tę klinikę ze swoim pieskiem i dotychczas jestem z niej szalenie zadowolony.
Przekierowanie