Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: OJCOWSKA PARK - nowe mieszkania Krraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
OJCOWSKA PARK to ogrodzona inwestycja w otoczeniu terenów zieleni, o niebanalnej architekturze zlokalizowana w Krakowie przy ul. Ojcowskiej.

[attachment=658]Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, oraz bardzo dobra komunikacja z wszystkimi częściami miasta.
Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy Miasta Krakowa oraz autostrady A4, zarówno w kierunku Kraków-Katowice jak i Kraków-Rzeszów. Dodatkowo blisko jest do wszystkich dróg wylotowych z miasta zarówno w stronę Kielc jak i Zakopanego.

Kameralna atmosfera sprawi, że w swoim mieszkaniu poczujesz się, jak w podmiejskim domu.

Zalety inwestycji to:

- ogródki przy mieszkaniach na parterze,
- balkony w mieszkaniach na piętrze,
- bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń,
- podział w mieszkaniach na strefę dzienną i nocną,
- komfortowy podział części dziennej na strefę wypoczynku i dyskretnie wkomponowany aneks kuchenny z oknem,
- ładnie zagospodarowane otoczenie wokół budynku z elementami małej architektury.

Budynek posiada trzy kondygnacje, na których mieszczą się cztery mieszkania bezczynszowe. Dwa z mieszkań są dwupoziomowe.

[attachment=659]Mieszkania posiadają standard wykonania wyższy niż (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych). Rozszerzono zakres funkcjonalny instalacji (monitoring terenu, przygotowanie mieszkań do montażu systemu alarmowego).

Budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej. Zamontowane liczne duże okna zapewniają dobre nasłonecznienie pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniach.

Wokół budynku teren zostanie zagospodarowany. Wykonane zostaną miejsca postojowe oraz oświetlenie nieruchomości. Przy furtce wejściowej zostanie zainstalowany domofon z czytnikiem breloków zbliżeniowych. Zostanie zainstalowany system monitoringu terenu, co w znaczący sposób wpływa na bezpieczeństwo.
Przekierowanie