Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: Jakie ciekawe inwestycje na Podgórzu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wie ktoś może coś o jakichś ciekawych inwestycjach mieszkaniowych na Podgórzu? Ta dzielnica wydaje mi się na tyle atrakcyjna, że myślę nad zakupem tam jakiegoś mieszkania. Może się coś komuś obiło o uszy?
Może zerknij sobie tutaj?
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszk...my-krakow/
Na stronie są wirtualne targi nieruchomości tak więc masz zestawienie wszystkiego tego co obecnie albo się buduje albo już jest wybudowane ale jeszcze jest na sprzedaż.
Z tego co wiem to na Podgórzu bardzo fajne apartamenty są na Krasickiego - zostały oddane do użytku w zeszłym roku. Nowoczesne ale fajnie wkomponowane w styl miasta. Jak na bliskość centrum cena również nie jest aż taka wysoka... Tutaj masz zdjęcie:
[Obrazek: 0d5b187e2902f0e2bf1702cfc88d8743.jpg]
Może ktoś interesował się tym, ile kosztują (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) na sprzedaż, a jakie są ceny najmu. Interesuje mnie centrum.
Aktualnie na Podgórzu warto zwrócić uwagę na inwestycję (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) jeszcze zostało kilka mieszkań w ofercie, a lokalizacja oraz same mieszkania są warte zainteresowania.
warto tutaj zaglądnąć są wszystkie nowe inwestycje na Podgórzu:

http://www.dominium.pl/pl/obiekty/przegl.../-/-/-/-/0
Przekierowanie