Krakowskie forum dyskusyjne

Pełna wersja: szambo czy oczyszczalnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ostatnio zastanawiam się czy lepsze jest szambo czy przydomowa oczyszczalnia macie jakieś informacje na ten temat pomóżcie.
Na dzisiejsze czasy uważam że (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) jest najlepszym rozwiązaniem.Wiadomo koszty budowy są ale z tego co się orjętuje zwracają się w bardzo krótkim czasie i dodatkowa zaleta że nic nam już nie śmierdzi .
Dokładnie przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze rozwiązanie Smile
Poczytaj sobie o (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) na stronie jednej z firm, która się zajmuje montażem i serwisem tego typu urządzeń. Do tego jeśli ktoś będzie się przymierzał do tej inwestycji to właśnie warto wybrać firmę taką jak Traidenis która na rynku już jest dość długo i ma odpowiednie doświadczenie w tym temacie. Przypominam też o dotacjach, które można otrzymać z Funduszu Ochrony Środowiska.
Ponoć oczyszczalnie są lepsze, ale też nie wszędzie jest możliwość ich instalacji
hmm no nie wiem, wg mnie (treść w tym miejscu dostępna jest tylko dla zalogowanych) sa lepsze - sa trwalsze, wytrzymalsze i nie wymagaja obslugi. Sa po prostu bezawaryjne. Dobrze wykonane szambo betonowe, dodatkowo profesjonalnie przewiezione i zamontowane przez ekipe, ktora wie co robi - jest praktycznie niezniszczalne.
Przekierowanie